معجون لاغری

معجون لاغری ، شاید شما هم جزو آن دسته از افراد باشید که از اضافه وزن خود رنج می برید. ممکن است روش های مختلفی هم برای کاهش وزن خود امتحان کرده باشید. امروزه بسیاری از افراد از مواد گیاهی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند.

بسیاری از این نوشیدنی های گیاهی باعث می شوند تا میزان سوخت و ساز بدن افزایش یابد که نتیجه ی این مسئله کاهش وزن آنها است.

در ادامه چند نمونه از معجون های لاغری را برای شما معرفی می کنیم.


1- آب جعفری :


یکی از نوشیدنی های گیاهی که تاثیر زیادی بر لاغری افراد دارد، آب جعفری است. برای تهیه این معجون ، در ابتدا جعفری ها را به صورت ریز خرد کنید و بعد کمی لیموی تازه و کمی آب به آن اضافه کنید. این معجون را به مدت 5 روز به صورت ناشتا میل کنید. وقتی که شما این معجون را به صورت ناشتا مصرف می کنید ، چربی های بدن شما از بین می روند. بعد از گذشت این 5 روز به بدنتان استراحت دهید. مدت زمان استراحت بدن شما 10 روز است. در این 10 روز این معجون لاغری را نخورید. پس از گذشت این مدت زمان، مجددا برنامه خود را ادامه دهید.


2 – آب زنجبیل :


یکی از خواص مصرف زنجبیل در کاهش وزن و از بین بردن چربی های دور شکم است. بسیاری از افراد از زنجبیل در تهیه اسموتی های مختلف استفاده می کنند. این ماده به سرعت بر روی بدن تاثیر می گذارد و باعث کاهش وزن می شود. زمانی که از زنجبیل استفاده می شود، هضم غذا به خوبی صورت می گیرد. زنجبیل یک خوراکی عالی برای کاهش وزن محسوب می شود. برای تهیه معجون لاغری ، زنجبیل ها را درون آب بریزید و روی شعله قرار دهید. اجازه دهید برای 5 دقیقه بجوشد. بعد از اینکه این ترکیب کمی سرد شد، به آن 2 قاشق غذاخوری عسل و 3 قاشق غذاخوری آب پرتقال اضافه کنید و سپس میل نمایید.


3- نوشیدنی دارچین و عسل :


یکی از معجون های عجیب لاغری ، ترکیب دارچین و عسل می باشد. این ترکیب به سرعت باعث کاهش وزن افراد می شود. در صورتی که این معجون را تهیه کردید، می توانید در صبح به صورت ناشتا و یا در شب قبل از خواب آن را مصرف کنید. برای تهیه این معجون عجیب می توانید کمی پودر دارچین را درون آب گرم بریزید تا دم بکشد. سپس اجازه دهید تا سرد شود. بعد از سرد شدن ، کمی عسل به آن اضافه نمایید و میل کنید.


4 – اسموتی تمشک :


تمشک میوه ای است که باعث کاهش اشتها در افراد می شود. زمانی که تمشک را همراه با لیمو ترش مصرف نمایید، تاثیر زیادی در کاهش وزن دارد. برای تهیه ی این معجون عالی می توانید تمشک های خرد شده و کمی آب لیمو ترش را همراه با کمی آب در مخلوط کن بریزید و کاملا به هم بزنید. لیمو ترش دارای ویتامین c و آنتی اکسیدان است که تاثیر زیادی بر کاهش چربی های شکم و پهلو دارد.


منبع : اول فارس